Ocenění

O kvalitě extra panenských olivových olejů Nobleza del Sur svědčí celá řada ocenění z mezinárodních soutěží, jako je Olive Japan, NYIOOC World Olive Oil Competition nebo Il Magnifico. Tato značka je dlouhodobě hodnocena také průvodcem olivových olejů Flos Olei, který vydává významný italský food novinář a kritik Marco Oreggia. Každým rokem se Nobleza del Sur dostává výše a výše a v katalogu 2020 již má hodnocení 99 ze 100 bodů! Myslím, že to jako důkaz kvality hovoří za vše. 

EXTRA PANENSKÉ OLIVOVÉ OLEJE 

NOBLEZA DEL SUR


Španělská značka Nobleza del Sur je elegance sama. Jeden z nejlepších olivových olejů světa je zabalen do elegantních lahví, které jsou decentně zdobeny motivy lučních květů. Špičková kvalita tohoto španělského olivového oleje vychází z více jak třistaleté historie této rodinné farmy.

Základní fakta o Nobleza del Sur

  • Olivová farma se nachází v regionu Jaén na severu španělské Andalusie
  • Historie od roku 1640
  • V nabídce nejoblíbenější španělské odrůdy Arbequina a Picual
  • Elegantní designové balení - vhodné jako dárek
  • Hodnocení ve Flos Olei 99 ze 100 bodů

Historie farmy

Španělsko je starobylá země a řada olivových farem se zde dědí z generace na generaci. To je i případ farmy Nobleza del Sur. V roce 1640 získal Miguel Sánchez Sagra olivové háje v Los Añadios-Jaén, které jsou v držení této rodiny dodnes. Olivy zde pěstuje a sklízí již dvanáctá generace této rodiny. Už samotné jméno "Nobleza del Sur", v překladu "Šlechta z jihu", dává farmě punc dlouhé historie.